Rolstoeldansen

Wekelijks worden er in het gebouw van De Aanloop lessen rolstoeldansen gegeven voor iedereen met een lichamelijke en verstandelijke beperking.

Elke maandagavond van 19.00 uur tot 20.45 uur in het gebouw van De Aanloop aan de Kruisweg 622 in Hoofddorp. In juli en augustus zijn we gesloten.

De kosten zijn € 85,- per seizoen (indien er niet aan wedstrijden wordt meegedaan) of € 95,- (indien er wel aan wedstrijden wordt meegedaan) en daarvoor krijg je 30 lessen.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met de hoofdleider Ronald van Nus op emailadres rolstoeldansen@deaanloop.nl of met Maureen Dijkman op telefoonnummer 0252-751448.

Infinite Flow - An Inclusive Dance Company
Sometimes you just need a few brilliant minds from the outside to take what you have and put a creative twist to it.
--
Special thank you to Red Bull Amaphiko Red Bull for the wings & celebrating Infinite Flow Founder Marisa Hamamoto, a stroke survivor & rape survivor turned ballroom dancer & changemaker for being selected as a Facebook Community Leadership Program Fellow. If you are a leader, studio owner, artist, activist, educator, influencer, super parent, etc interested in working collaboratively with us towards making dance accessible and inclusive to all, join our new Facebook group: www.facebook.com/groups/InclusiveDanceLeaders/
--
Featured Dancers:
Marisa Hamamoto (IG: @marisahamamoto) - Founder
Piotr Iwanicki (IG: @piotr.iwanicki84)

Choreographer:
Phillip Chbeeb (IG: @phillipchbeeb FB: IaMmE Crew)
Assistant Choreographer:
Makenzie Dustman (IG: @makenziedustman)
Video: Ryan Fleming (IG: @ryanfleming)

Ensemble:
Adelfo Cerame Jr. (IG: @adelfos_kitchen)
Carly Blaney (IG: @carly_blaney)
Shaheem (IG: @shaheem)
Auti Angel (IG: @autiangel)
Kima Dima (IG: @kimadima)
Marc Lafleur (IG: @theintrepidmarc)
Lionel Taplin (IG: @lionel_taplin92)
Mia Schaikewitz (IG: @miaschaikewitz)

Leotard: Capezio

Booking: Marisa@InfiniteFlowDance.org ... ...Meer...Minder

Bekijk op Facebook

2 weken geleden

Walking Wheels, stichting rolstoeldansen

Op een mooie nazomerdag wordt er in Steenwijk weer gestreden om de landstitel in verschillende klassen van het rolstoeldansen.Ook dansers van Walking Wheels mengen zich in deze strijd en zeer zeker niet onverdienstelijk. Acht (!) landstitels gaan mee naar Hoofddorp, vanuit de D-klasse, de A-klasse, de hoofdklasse, duo en combi.
In de D-klasse combi 2 komen 6 paren tegen elkaar uit; daarbij zijn Esther en Jack en Nancy en Dexter van Walking Wheels. Na twee finales mogen Nancy en Dexter kun medaille voor de vierde plaats komen ophale en Esther en Jack krijgen te horen dat zij Nederlands kampioen zijn geworden én zijn gepromoveerd naar de A-klasse.
In de A-klasse duo latin 2 komen Esther en Jack ook uit, samen met nog zeven andere paren, waarvan Nancy en Astrid die hun eerste wedstrijd samen doen. Esther en Jack worden direct doorgeplaatst naar de finale, Nancy en Astrid lukt dat via de herkansingsronde. Bij de prijsuitreiking worden Nancy en Astrid voor de vijfde plaats opgeroepen; Esther en Jack zijn wederom Nederlands kampioen.
Joan en Linda komen in de A-klasse combi standaard 1 uit. Samen met drie andere paren strijden zij om de podium plaatsen. Na twee finale rondes worden Joan en Linda als eerste opgeroepen om de prijs in ontvangst te nemen. Met hun prijs en een gevoel lekker gedanst te hebben verlaten zij aan het einde van de dag Steenwijk.
Ook A-klasse, maar dan latin combi 2, is het 'strijdtoneel' voor Astrid en Danny. Als enige paar weten zij op voorhand al dat zij Nederlands kampioen zullen worden, gelukkig worden zij daarin niet teleurgesteld.
In de hoofdklasse mogen Miranda en Danny in de duo uitkomen voor zowel de standaard als de latin dansen. Bij de latin dansen staan zij samen met de class 1 paren op de vloer, maar de strijd gaat tussen hun en één ander paar in de class 2. Bij de prijsuitreiking blijkt dat Miranda en Danny het sterkere paar waren en mogen als Nederlands kampioenen naar huis. Bij de standaard dansen is het veld groter, hierin komen vijf paren tegen elkaar uit. Een Nederlands kampioenschap zit er voor onze dansers hier niet in, met een vierde plaats scharen zij zich achter de gebruikelijke prijswinnaars.

Al met al een zeer geslaagde dag. Mooie resultaten gehaald en iedereen heeft lekker gedanst. Ook in de Meenthe was het een mooie nazomerdag! ... ...Meer...Minder

Bekijk op Facebook